DarbuotojaiAnžela Čikiliova

Anžela Čikiliova

Dienos centro vadovė

Trys svarbiausi dalykai: žmonės – bendravimas su jais mane ugdo ir keičia, Dievas – tikiu Jo gerumu ir gailestingumu, Jis mane moko mylėti… ir laisvė – gyvenimas laisvoje šalyje, laisvė rinktis ir spręsti, laisvė tikėti.

Darbas vaikų dienos centre mane moko džiaugtis smulkmenomis. Matydama begalę sudėtingų ar net skaudžių situacijų, kartu matau ir vaikų šypsenas, jų sugebėjimą įžvelgti džiugius dalykus. Tikiu, kad galiu palikti gėrio žymę savo darbe kiekvieno sutikto žmogaus gyvenime.

anzela@viltiesangelas.lt


Justyna Sivinskė

Justyna Sivinskė

Socialinė darbuotoja

Mylėk, dirbk, tikėk. Mylėk, būk mylimas, dalykis ir dovanok meilę. Tikėk tuo, ką darai.

Kiekvieno mūsų kelias yra ypatingas: vingiuotas, su įkalnėmis ir nuokalnėmis, platesnis ar siauresnis, su akmenukais ar dideliais akmenimis. Kiekvienas savo kelią, kad jis būtų platus, šviesus ir lygus, skirtingai tvarkome. Vieniems reikia paduoti kastuvą, o kitam ir buldozerio neužtenka. Visi mes esame skirtingi, mūsų keliai skirtingi, mūsų greičiai skirtingi, bet šalia mūsų skirtingų visada yra JIS, JAM nėra per sunkaus akmens, per gilios duobės ar per aukštos viršūnės… JIS – ramstis, viltis, meilė ir tiesa, o aš noriu būti JO kastuvu, įrankiu, padedančiu tiems, kuriuos sutinku „Vilties angele“.

justyna@viltiesangelas.lt


Božena Mežijevskaja

Božena Mežijevskaja

Socialinė darbuotoja

Gyvenimas pilnavertis tampa tuomet, kai turime, kuo tikėti, ką mylėti ir kurti! Šiame darbe galiu realizuoti save ir padėti kitiems. Užmezgusi ryšį su vaikais galiu geriau, giliau pažinti juos ir save, tobulėti, augti ir keistis. Kuriant saugų, pilnavertį pasitikėjimo santykį su vaikais labai svarbu pagarba, meilė ir kūryba. Dailės terapijos metodai padeda man kalbėtis, tyrinėti vaikų išgyvenimus, jausmus, emocijas, juos pažinti ir priimti tokius, kokie jie yra. O jie  –  ypatingi!

bozena.mezijevskaja@viltiesangelas.lt


Karolina Majeraitė-Sekanskaja

Karolina Majeraitė-Sekanskaja

Socialinė darbuotoja

Yra trys veiksmažodžiai, atspindintys svarbiausias mano gyvenimo kryptis, kuriomis aš judu: mylėti, kurti ir tikėti.

Darbas šiame vaikų dienos centre yra mano profesinių žinių, asmeninių gebėjimų bei patirties pritaikymo vieta, kurioje kiekvienas susitikimas su žmogumi ypatingas.

k.sekanskaja@viltiesangelas.lt


Artūras Karpavičius

Artūras Karpavičius

Individualios priežiūros darbuotojas

Svarbiausia gyvenime vertybė – laisvė. Ji – didžiausia Dievo dovana.

Man labai svarbu, kad vaikai išmoktų nugalėti. Nugalėti savo baimes, nepasitikėjimą savimi ir kitu, nerimą, melą. Esu tikras, kad kiekvienas vaikas moka natūraliai džiaugtis gyvenimu, nepaisant gyvenimo aplinkybių. Man svarbu, kad to džiaugsmo jis neprarastų.

arturas.karpavicius@viltiesangelas.lt


Gytė Kapočiūtė

Gytė Kapočiūtė

Individualios priežiūros darbuotoja

Mano gyvenime svarbių dalykų daug! Manau, kad labai svarbu turėti tikslus, kurie skatintų pažinti, mokytis ir tobulėti! Kas man kelia didžiausią džiaugsmą ir pilnatvę? Šeima, studijos, darbas dienos centre, vaikai… Čia dirbdama turiu galimybę nuolat mokytis ir tobulėti, o gyvenimas tampa dar prasmingesnis. Vaikai – gyvenimo variklis. Stengiuosi, kad jie jaustųsi reikalingi, mylimi, motyvuoti, laimingi ir, žinoma, suprasti.

gyte.k@viltiesangelas.lt


Ieva Marija Jovarauskaitė

Ieva Marija Jovarauskaitė

Psichologė

Trys svarbiausi dalykai gyvenime? Pirmiausia – santykiai. Tikiu, kad žmogui be galo svarbu kažkam priklausyti, jaustis dalimi, ar tai būtų draugų grupelė, šeimos ratas, darbo kolektyvas, ar klasė. Rūpintis kitais ir jaustis reikalingam, o kartais – gebėti pačiam paprašyti pagalbos. Antra – tikėjimas. Savimi, ateitimi, žmogaus gerumu ir gebėjimu atsitiesti, galiausiai, kad viskas yra taip, kaip turi būti. Trečia – daryti tai, ką gali, kad pasaulis būtų geresnė vieta gyventi ir tau, ir kitiems. Darbas  „Vilties angele“ leidžia man apjungti visus šiuos dalykus: būti ryšyje, tikėti ir daryti.


Jolita Puzneckienė

Jolita Puzneckienė

Dienos centro vadovė

(Išėjusi į vaiko priežiūros atostogas)

Šie vaikai mane moko patikėti jų svajonėmis, būti atsargią su jų sužeidimais ir su viltimi, jog viskas išeina į gera tikintiems Dievą, išgyventi visas patirtis, nepatogumus ir iššūkius…
Mokausi priimti ir pamilti Žmogų su visa jo istorija, ir džiaugiuosi, jog jis leidžia šį laikotarpį keliauti šalia. Carite aš mokausi – būti artimu… Mokausi.
Man gera būti dosnumo bendruomenės dalimi.

jolita.puzneckiene@viltiesangelas.lt