DarbuotojaiJolita Šmigelskaitė

Jolita Šmigelskaitė

Dienos centro vadovė

Šie vaikai mane moko patikėti jų svajonėmis, būti atsargią su jų sužeidimais ir su viltimi, jog viskas išeina į gera tikintiems Dievą, išgyventi visas patirtis, nepatogumus ir iššūkius…
Mokausi priimti ir pamilti Žmogų su visa jo istorija, ir džiaugiuosi, jog jis leidžia šį laikotarpį keliauti šalia. Carite aš mokausi – būti artimu… Mokausi.
Man gera būti dosnumo bendruomenės dalimi.

jolita.smigelskaite@viltiesangelas.lt


Justyna Sivinskė

Justyna Sivinskė

Socialinė darbuotoja

Mylėk, dirbk, tikėk. Mylėk, būk mylimas, dalykis ir dovanok meilę. Tikėk tuo, ką darai.

Kiekvieno mūsų kelias yra ypatingas: vingiuotas, su įkalnėmis ir nuokalnėmis, platesnis ar siauresnis, su akmenukais ar dideliais akmenimis. Kiekvienas savo kelią, kad jis būtų platus, šviesus ir lygus, skirtingai tvarkome. Vieniems reikia paduoti kastuvą, o kitam ir buldozerio neužtenka. Visi mes esame skirtingi, mūsų keliai skirtingi, mūsų greičiai skirtingi, bet šalia mūsų skirtingų visada yra JIS, JAM nėra per sunkaus akmens, per gilios duobės ar per aukštos viršūnės… JIS – ramstis, viltis, meilė ir tiesa, o aš noriu būti JO kastuvu, įrankiu, padedančiu tiems, kuriuos sutinku „Vilties angele“.

justyna@viltiesangelas.lt


Anžela Čikiliova

Anžela Čikiliova

Socialinė darbuotoja

(šiuo metu išėjo vaiko priežiūros atostogų)

Trys svarbiausi dalykai: žmonės – bendravimas su jais mane ugdo ir keičia, Dievas – tikiu Jo gerumu ir gailestingumu, Jis mane moko mylėti… ir laisvė – gyvenimas laisvoje šalyje, laisvė rinktis ir spręsti, laisvė tikėti.

Darbas vaikų dienos centre mane moko džiaugtis smulkmenomis. Matydama begalę sudėtingų ar net skaudžių situacijų, kartu matau ir vaikų šypsenas, jų sugebėjimą įžvelgti džiugius dalykus. Tikiu, kad galiu palikti gėrio žymę savo darbe kiekvieno sutikto žmogaus gyvenime.


<b>Miglė Stanevičiūtė</b>

Miglė Stanevičiūtė

Socialinė darbuotoja

Tikėti, mylėti, džiaugtis. Tikėti tuo, ką darai, mylėti tai, ką darai, džiaugtis kiekviena atsirandančia galimybe!
Buvimas „Vilties angele“ man yra kelionė. Kelionė, kuri tik ką prasidėjo, bet žinau, kad ji truks ilgai. Tai ypatinga kelionė – su nuopuoliais ir pakilimais, bet ji yra tikra. Tikra kaip ir vaikai, esantys čia, kurie pyksta, liūdi, myli, džiaugiasi, juokiasi, o svarbiausia yra atviri ir nieko neslepiantys! Viso to jie moko mane ir tikiu, jog gali išmokyti kiekvieną, tereikia tik būti ir tikėti!

migles@viltiesangelas.lt


Artūras Karpavičius

Artūras Karpavičius

Socialinis darbuotojas

Svarbiausia gyvenime vertybė – laisvė. Ji – didžiausia Dievo dovana.

Man labai svarbu, kad vaikai išmoktų nugalėti. Nugalėti savo baimes, nepasitikėjimą savimi ir kitu, nerimą, melą. Esu tikras, kad kiekvienas vaikas moka natūraliai džiaugtis gyvenimu, nepaisant gyvenimo aplinkybių. Man svarbu, kad to džiaugsmo jis neprarastų.

arturas.karpavicius@viltiesangelas.lt


 Aneta Bojarovič

Aneta Bojarovič

Psichologė

Dievas, šeima, gamta – be jų neįsivaizduoju savo gyvenimo. Dievas – tik Jis myli taip stipriai, kaip niekas kitas, ir tik Jis suteikia tiek vilties ir jėgų, kad suklupusi vėl keliuosi ir einu.

Šeima – tai šiluma, kuri augina. Ji moko mylėti ir pykti, juoktis ir verkti, dalintis ir atsiprašyti… Gamta – tai, kas gyva, natūralu ir didinga. Ji primena žmogaus trapumą, todėl padeda  sustoti, užmiršti kasdienius rūpesčius ir nurimti. Žvilgsnis į kitą man padeda įprasminti gyvenimą. Visada svajojau kam nors padėti… todėl aš čia. Kodėl vaikai? Ne visada tokie, kokius norime juos matyti, bet visada žavūs, nuoširdūs, paprasti, tiesiog tokie, kokie yra. Trūksta tiek daug, ko galėčiau iš jų išmokti. Jie – mokytojai, o  aš  žmogus,  pasiruošęs dovanoti šilumą.

aneta@viltiesangelas.lt

 

 


Karolina Majeraitė

Karolina Majeraitė

Socialinė darbuotoja

(šiuo metu išėjo vaiko priežiūros atostogų)

Yra trys veiksmažodžiai, atspindintys svarbiausias mano gyvenimo kryptis, kuriomis aš judu: mylėti, kurti ir tikėti.

Darbas šiame vaikų dienos centre yra mano profesinių žinių, asmeninių gebėjimų bei patirties pritaikymo vieta, kurioje kiekvienas susitikimas su žmogumi ypatingas.


Lina Gervytė – Michailova

Lina Gervytė – Michailova

(šiuo metu išėjo vaiko priežiūros atostogų)

Man svarbu matyti toliau… Toliau nei mano nosies galiukas, namai, darbas, mano miestas, mano artimieji… Man svarbu tikėti labiau… Kad yra viltis, kad žmonės yra geri, kad Dievui nėra neįmanomų dalykų. Man svarbu susitikti dažniau… Nes per dažnai žvilgčioju į laikrodį ir per dažnai sakau, kad neturiu laiko.

Buvimas „Carite“ man leidžia jaustis Bažnyčios, tarnaujančios vargstantiems, dalimi. Nežinau, kas iš mūsų esame stipriau vieni dėl kitų: aš dėl vaikų ar jie dėl manęs? Tikriausiai mums vieniems kitų labai reikia…