Parama per atstumą


Kas tai

„Parama per atstumą Lietuvoje“ – tai materialinė pagalba konkrečiam vaikui ir bendravimas su juo susirašinėjant laiškais.

Projekto tikslas:

  • ugdyti mūsų šalies žmonių pilietiškumą ir visuomeniškumą, padedant labiausiai pažeidžiamiems visuomenės nariams – socialinę atskirtį patiriantiems sunkumus išgyvenančių šeimų vaikams,
  • ugdyti vaikų gabumus ir talentus, atkuriant pasitikėjimą savimi bei kitais žmonėmis.

Rėmėjai yra žmonės, kurie apsisprendžia skirti 200 EUR per metus (tai yra 16,60 EUR per mėnesį) konkrečiam vaikui iki jo pilnametystės arba kol jis mokosi.

plačiau

Kas tai

Tapkite rėmėju

Rėmėjais gali būti bendruomenės, fiziniai ar juridiniai asmenys, galintys įsipareigoti keletą metų finansiškai remti vieną ar du vaikus. Pasikeitus rėmėjo situacijai, kai jis nebegali ar nebenori dalyvauti šiame projekte, sutartį nutraukiame ir vaikui ieškome kito rėmėjo.

Rėmėjas įsipareigoja vieną arba du kartus per metus pervesti projekto nustatytą metinę sumą – 200 Eur – į Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ sąskaitą (AB SEB bankas Nr. LT73 7044 0600 0578 6483) globojamam vaikui, nurodydamas jo vardą. 10 proc. nuo sumos (20,00 Eur.) yra atskaičiuojama projekto administravimo išlaidoms.

plačiau

image

Iš vaikų laiškų

Jūs esate rėmėjas ir padedate konkrečiam vaikui. Dėkojame už Jūsų dosnumą!

Vaikų mintys iš laiškų padės Jums likti ištikimais aukotojais, o jeigu dar nesate rėmėjas, – padės apsispręsti.

„Noriu Jums papasakoti, kad mano klasėje bus diskoteka. Labai norėčiau, kad Jūs ateitumėt, bet žinau, kad negalėsite.“ Aliona, 9 m.

„Labai laukiu Jūsų atsakymo. Siunčiu Jums savo rankų darbo knygos skirtuką. Kai skaitysite įdomią knygą, atsiminkite mane.“ Karolina, 15 m.

plačiau

image